Підприємство з переробки біомаси та органічних відходів ГП "Добробуд" ™

Логотип

Виробництво біогумусу і червоного каліфорнійського черв'яка.

На підприємствах України щорічно накопичуються сотні тисяч тонн відходів, які швидко піддаються псуванню і практично ніде не використовуються. Технологія вермікомпостірованія дозволяє перетворити ці відходи в високоефективне і абсолютно екологічне добриво. Сама організація верміферм вимагає мінімальних інвестицій і трудовитрат, що робить цю технологію вигідною і доступною як для невеликих господарств, так для великих агропромислових підприємств.

Верміферми: ефективна переробка органічних відходів

Вермікомпостування - це як ніколи актуальна і повністю екологічна технологія переробки органічних відходів дощовими хробаками. Для культивування використовується виведена селекційним шляхом популяція "червоних каліфорнійських черв'яків ". Особливістю даного виду є висока плодючість, адаптивність навіть до несприятливих умов середовища і всім типам органічних відходів. Протягом доби кожен черв'як виробляє рівне своїй вазі кількість біогумусу.

Біогумус - це продукт переробки відходів, що містить біоту, яка позитивно впливає на всі види рослин, зміцнює їх кореневу систему, дає хороший імунний старт для посівів, підсилює їх стійкість до стресових погодних умов і хвороб. Це не тільки більш ефективне, але і максимально безпечне добриво в порівнянні з гноєм, оскільки вермикомпост повністю очищений від хвороботворних мікробів, не містить яєць паразитів і насіння бур'янів. Застосування біогумусу дозволяє відновлювати виснажені ґрунти і підвищувати їх урожайність в 2-3 рази.

Переваги вермікомпостування:

Крім біогумусу, величезну цінність представляє і сама біомаса вермікультури, це унікальне за своїми поживними властивостями сировину для виробництва комбікормів, іммунопротекторов і лікувально-профілактичних кормових добавок. У сухий біомасі міститься 65-70% білків, 10-12% жирів і безліч біологічно активних речовин.

В середньому поголів'я черв'яків збільшується в 20-40 разів всього за 4 місяці, при цьому не потрібно значне розширення площ і кількості персоналу, який обслуговує верміферму. Це дозволяє не тільки нарощувати обсяги переробки відходів, а й використовувати надлишкову біомасу черв'яків для виготовлення комбікормів.

Харчові відходи Біогумус

Продаж червоних каліфорнійських черв'яків в Херсоні

«Добробуд» - підприємство з переробки біомаси та органічних відходів, орієнтоване на впровадженні раціонального екологічного підходу до ведення сільськогосподарської діяльності. Вермікомпостірованіе вирішує цілий комплекс завдань актуальних і для невеликих ферм, і для великих сільгосппідприємств - це екологічний і економічно вигідний спосіб утилізації органічних відходів, а також джерело якісного недорогого біогумусу і комбікорми.

У нас можна купити каліфорнійських черв'яків для створення верміферми за вигідними цінами з доставкою по Херсону та області, а також можливістю самовивозу. Щоб дізнатися більше про переваги технології вермікомпостірованія, і перспективи які вона відкриває, телефонуйте нам за номером, вказаним на сайті.