Підприємство з переробки біомаси та органічних відходів ГП "Добробуд" ™

Логотип

Здача в оренду складських і офісних приміщень.

Представляємо Вашій увазі виробничу базу в м. Херсоні, по вул. Робоча 82-А, в якій розміщені офісні та виробничо-складські приміщення.

Офісні приміщення розташовані в триповерховій будівлі, оздоблення фасаду та ремонт приміщення виконані з дорогих, високоякісних матеріалів. Перевага будівлі - окремий вхід з вул. Робоча і з двору, де знаходиться стоянка автомобілів.

У Вас є унікальна можливість орендувати весь поверх площею від 300 м 2 в цокольній частині будівлі, кабінети на 2 поверсі, а також на 3 поверсі від 30 м 2 і можливістю розміщення вивіски-реклами на фасаді.

Складські приміщення від 50 м 2, які також можна орендувати, розміщені на території, що охороняється території.

Рядом с производственной базой находится база шуменского РЭС, две заправки, продуктовый магазин.Основні переваги для Вас нашої бази: територія, що охороняється державною охороною з безліччю відеокамер, теплий офіс з низькою теплопровідністю, стіни з пінобетону, сучасні вікна, упорядковані туалети з приміщенням для миття рук, в кожному кабінеті встановлена спліт система кондиціонування, ТП на 160 кВт / год, власна котельня на твердому паливі, газова котельня, упорядкована стоянка на території, а також парковка перед офісом.

Для комфорту крім міської мережі води і каналізації, є ємності запасу води.

На базі знаходиться ТП на 160 кВт / год з великим запасом по потужності для Вашого виробництва.