Підприємство з переробки біомаси та органічних відходів ГП "Добробуд" ™

Логотип

Очерет, як будівельний і декоративний матеріал довговічний, надійний, міцний, екологічно чистий і хорошої теплоізоляції і звукоізоляції, легкий матеріал, зручний при транспортуванні.1. Очеретяні плити (мати) - класичний ізоляційний і декоративний матеріал. Очеретяні мати можуть застосовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблювальних робіт таких як: утеплення стін, внутрішня ізоляція, зовнішня ізоляція, укладання покрівлі, будівля зборів, декоративних огорож і т.д .. Очеретяні плити виготовлені без застосування синтетичних і штучних добавок і використовуються для екологічних методів будівництва. Ми виробляємо мати на власному німецькому обладнанні, тому ми використовуємо в виробництві тільки ретельно відібраний, вищої якості очерет.

У нас є плити (мати) таких типорозмірів: 1м х 2м; 1м х 1,7 м. Товщина: 5 см.

2. Камишова рогожка - прекрасно виглядає в інтер'єрі в застосуванні до багатьох стилям. Крім своїх відмінних екологічних та технічних характеристик, рогожка з камиша- дуже естетичний і цікавий оздоблювальний матеріал. З давніх-давен очерет застосовується для покриття дахів, сьогоднішній століття разом зі своїми модними тенденціями відкрив нам нове застосування цього чудового матеріалу.

Рогожка, пропонована нашою компанією, буває кількох відоразмеров. Вартість їх дуже невисока. Рогожка може застосовуватися не тільки як покрівельне покриття, але і відмінно виглядає і всередині приміщення: на стінах і стелях. Все більше наших клієнтів дізнаються про цю чудову матеріалі і застосовують його в обробці кафе, ресторанів, заміських будинків, барів, прибудинкових територій, садів. оброблені очеретяною рогожкою приміщення набувають чарівну ауру затишку, приватності і чарівності натурального матеріалу. їх об'ємна текстура облагороджує великі і невеликі поверхні, робить їх цікавими для сприйняття і приємними для ока.

В наявності рогожка таких типорозмірів: 1м Х 6м; 1,5м Х 6м; 2м Х 6м.

3. Очеретяні снопи - в основному використовуються як покрівельний матеріал, але все частіше для різного декору. Очеретяний дах не боїться перепадів температур, вогкості, дощу, граду. При правильному укладанні така дах служить не менше 50 років і не викликає ніяких побічних алергічних ефектів. це стовідсотковий екологічно чистий матеріал. Ми заготовляємо і переробляємо очерет, сортуючи за кольором, розміром і товщині стебла. Наші заготовки очерету тільки вищої якості. Сніп очерету має 60см по довжині окружності. Висота 1,6 м - 2,20 м. Товщина очеретини 3 - 5 мм.