Підприємство з переробки біомаси та органічних відходів ГП "Добробуд" ™

Логотип

Підвищення тарифів на енергоносії змушує малі підприємства і приватні домоволодіння переходити на дешевші види палива та енерго ефективне опалювальне обладнання.

У зв'язку з виниклою необхідністю вибору, компанія поставила перед собою два завдання - це пропозиція ефективної системи опалення для підприємств і організацій до 2000 кв.м. опалювальної площі, в Зокрема ознайомлення замовників з новою розробкою компанії Стропува - котельні, побудованої на базі твердопаливних котлів STROPUVA. На даний момент котельня STROPUVA - краща пропозиція на ринку, як за ціновими, так і технічними параметрами.

Вже зараз компанія реалізує проекти з розробки і постачання котелень STROPUVA і продовжує удосконалити і уніфікувати свою продукцію для різних проектів.

STROPUVA – це твердопаливні котли тривалого горіння, які не тільки не поступаються іншим видам твердопаливних котлів, але і перевершують їх за якісними і ціновими характеристиками. Інноваційна система горіння всіх видів твердого палива була запатентована литовським інженером у 2000 році і сьогодні знаходиться на піку популярності. Твердопаливні котли тривалого горіння STROPUVA стали вершиною еволюції котлів на твердому паливі.В котлах нового покоління STROPUVA час горіння на одній закладці дров - 30 годин, вугілля - 5 діб! Доведено багатьма експертизами і досвід експлуатаціі8 років. Сертифіковане в Україні.